Bankroto ir restruktūrizavimo teisė

Turime reikšmingą ir ilgametę patirtį bankroto ir restruktūrizavimo procesuose. Padėjome inicijuoti pirmąsias restruktūrizavimo procedūras Lietuvoje, taip pat fizinių asmenų bankrotus. Nemokumo procesuose atstovaujame tiek kreditorių, tiek ir pačių bankrutuojančių ar restruktūrizuojamų įmonių interesams.

Nemokumo procese galime suteikti plataus spektro teisines paslaugas, nes komandoje turime ekspertą, kuris kartu yra ir nemokumo administratorius. Taip pat sėkmingai bendradarbiaujame ir su kitais nemokumo administratoriais. Taigi, padedame ne tik inicijuoti nemokumo procesą, tačiau, esant poreikiui, galime pasiūlyti ir nemokumo proceso administravimo paslaugas.

Mūsų komanda taip pat yra sėkmingai apgynusi vadovų ir akcininkų teises kompleksiniuose ginčuose pagal bankroto administratorių ieškinius dėl sandorių pripažinimo negaliojančiais ar žalos atlyginimo. Taip pat šiuose procesuose esame atstovavę ir bankroto administratorius, tad turime visapusišką patirtį tokio pobūdžio ginčuose.

Teikiame šias bankroto ir restruktūrizavimo teisės paslaugas:

  • Atstovaujame kreditorių interesams bankroto ir restruktūrizavimo procese.
  • Kreditorių interesais rengiame įvairius dokumentus bankroto ir restruktūrizavimo procese: ikiteisminius dokumentus, siekiant inicijuoti skolininkui nemokumo bylą; pareiškimus teismui dėl nemokumo bylos iškėlimo; paaiškinimus teismui dėl skolininkui keliamos nemokumo bylos; prašymus dėl kreditorinio reikalavimo patvirtinimo; skundus dėl kreditorių susirinkimo ar kreditorių komiteto nutarimų; skundus dėl teismo procesinių sprendimų nemokumo procese; pareiškimus dėl tyčinio bankroto; prašymus/siūlymus nemokumo administratoriui įvairiais nemokumo proceso klausimais ir kita.
  • Atstovaujame ir pačių bankrutuojančių ar restruktūrizuojamų įmonių interesams tiek iki nemokumo bylos iškėlimo, tiek ir iškėlus nemokumo bylą.
  • Esant poreikiui, teikiame nemokumo proceso administravimo paslaugas.
  • Konsultuojame įmones, susidūrusias su mokumo problemomis. Galime padėti inicijuoti neteisminį bankrotą.
  • Galime atlikti įmonės teisinį patikrinimą (esant poreikiui, pasiūlyti ir partnerių-auditorių pagalbą), siekiant nustatyti galimai kreditorių teises pažeidusius sandorius.
  • Atstovaujame vadovų ir akcininkų bei kitų asmenų teises ginčuose pagal nemokumo administratoriaus ieškinius dėl sandorių pripažinimo negaliojančiais, tyčinio bankroto iškėlimo ar žalos atlyginimo.
  • Teikiame fizinio asmens bankroto inicijavimo teisines paslaugas, taip pat fizinio asmens bankroto administravimo paslaugas.

Vedame mokymus įmonių vadovams ir teisininkams apie kreditorių teises nemokumo procese, bankroto procedūras ir kitomis aktualiomis temomis, patirtimi dalijamės straipsniuose, komentaruose.

Kviečiame kreiptis ir mes padėsime profesionaliai išspręsti Jums iškilusius klausimus.

Susisiekti su mūsų komanda