Nekilnojamasis turtas ir statyba

Triniti Jurex turi stiprią komandą nekilnojamojo turto ir statybos teisės srityje, kuri per daugelį darbo metų turi sukaupusi vertingos patirties ir šioje srityje yra įtraukta į rekomenduojamų Lietuvos advokatų kontorų sąrašą tarptautiniuose žinynuose Legal 500 ir Chambers Europe. Advokatų kontoros teisininkai konsultuoja klientus ir atstovauja jiems visais klausimais, susijusiais su nekilnojamojo turto valdymu ir plėtra, teritorijų planavimo procedūromis, projektavimu ir statyba. Tritini Jurex bendradarbiauja su patyrusiais nekilnojamojo turto, teritorijų planavimo, projektavimo ir statybos sričių specialistais, taip pat yra Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos, kuri vienija nekilnojamojo turto vystytojus ir kitas su šia sritimi susijusias įmones, narė.

Triniti Jurex teisininkai savo patirtimi dalijasi įvairiose konferencijose, seminaruose, rengia mokymus ir kitus renginius nekilnojamojo turto, teritorijų planavimo, projektavimo ir statybos srityse.

Triniti Jurex teikia šias paslaugas:

Nekilnojamojo turto valdymas ir plėtra

 • nekilnojamojo turto sandorių rengimas, vertinimas, konsultacijos;
 • konsultacijos ir dokumentų rengimas nekilnojamojo turto valdymo ir plėtros klausimais;
 • atstovavimas teismuose ir valdžios institucijose.

Teritorijų planavimo procedūros

 • teritorijų planavimo procese reikalingų teisinių dokumentų rengimas, vertinimas, konsultacijos;
 • teritorijų planavimo procesų teisinė priežiūra;
 • viešojo svarstymo ir poveikio aplinkai procedūrų administravimas;
 • konsultacijos ir dokumentų rengimas nekilnojamojo turto objektui patenkant į saugomas teritorijas ar kultūros paveldą.
 • atstovavimas teismuose ir valdžios institucijose.

Projektavimas ir statyba

 • projektavimo ir statybos procese reikalingų sandorių rengimas, vertinimas, konsultacijos;
 • konsultacijos ir dokumentų rengimas projektavimo ir statybos procese iškylančiais klausimais;
 • atstovavimas teismuose ir valdžios institucijose.

Pasaulinės teisinių paslaugų teikėjų direktorijos, pavyzdžiui, Legal 500 ir Chambers Europe, taip pat Triniti Jurex tarptautiniai ir vietos klientai vertina kontoros nekilnojamojo turto ir statybos komandą už jos paslaugų kokybę ir kompetenciją:

“Best known for assisting with construction law issues, including the construction of commercial and residential real estate as well as land rights. Often handles disputes related to construction defects as well as the proposed development of neighbouring areas. Also assists clients with lease transactions. Clients say that “they really care about the client and have highly competent lawyers.” “Their solutions are quick and practical,” reports another interviewee.” – Chambers Europe (2021).

„Triniti Jurex Law Firm has broad expertise in contentious and non-contentious matters, predominantly involving real estate transactions, lease agreements, construction contracts and public procurement. Practice head Deivis Valiulis advises on most mandates, with areas of expertise outside of construction, such as bankruptcy, corporate and competition.” – Legal 500 (2021).

Susisiekti su mūsų komanda