Mokesčių teisė

Patekti į Baltijos regiono rinką ar plėsti veiklą jame siekiantiems klientams TRINITI JUREX teikia praktiškai pritaikomus ir savalaikius patarimus dėl mokesčių planavimo.

Ankstyvuosiuose investicijų ir sandorių etapuose teikiame strategines konsultacijas, siekdami nustatyti mokesčių prasme geriausias organizacines struktūras ir išvengti daugelio komercinių ir finansinių sandorių perteklinio apmokestinimo, įskaitant:

  • tarptautinės grupės struktūrizavimą;
  • kapitalo rinkas;
  • įsigijimus;
  • darbo jėgos apmokestinimą;
  • nekilnojamojo turto mokesčius;
  • PVM ir kitus netiesioginius mokesčius.

Paslauga apima kliento strateginių įsteigimo jurisdikcijos, investicinių priemonių naudojimo ir sandorių struktūrizavimo alternatyvų vertinimą. Triniti Jurex rengia įvairias finansines priemones, teikia rekomendacijas dėl Baltijos šalių specialios paskirties bendrovių pasitelkimo investicijoms ar prekybos sandoriams iš NVS šalių į ES ir atvirkščiai.

TRINITI JUREX mokesčių planavimo paslauga teikiama tik rinktinių klientų ratui. Mūsų komandą sudaro vyresnieji teisininkai ir turto valdymo ekspertai. Mokesčių teisės komanda yra TRINITI JUREX įmonių ir sandorių komandos dalis. Pasitelkdama į pagalbą mūsų tarptautiniais partneriais esančias advokatų kontoras, TRINITI JUREX turi patirties koordinuoti tarptautinių mokesčių konsultacijas dėl tarpvalstybinių sandorių, savo klientų patogumui veikdama „vieno langelio“ aptarnavimo principu.

Mūsų klientai ne kartą pripažino, kad mūsų paslaugos yra visuomet pritaikomos praktiškai, padedančios apriboti riziką ir visuomet teikiamos laiku.

Susisiekti su mūsų komanda