Ginčų sprendimas ir arbitražas

Mūsų kontoroje dirba viena didžiausių verslo ginčų sprendimo komandų šalyje, didžiuojamės sukaupę išskirtinę praktiką.

Mūsų komanda padeda klientams spręsti teisminius ir arbitražo ginčus, kylančius įvairiose srityse, o mūsų ekspertų kompetencija pripažinta: darbo, įmonių teisės ir bankroto, statybos ir nekilnojamojo turto, viešųjų pirkimų, transporto, asmens duomenų ir intelektinės nuosavybės apsaugos srityse, taip pat bankininkystės ir finansų, atitikties, energetikos ir infrastruktūros, administracinės ir baudžiamosios teisės srityse.

Mūsų kontoros Ginčų sprendimo ir arbitražo praktikos grupė vienija ekspertus net iš 13 teisės praktikos sričių.

Esame sukūrę pirmąją rinkoje Ginčo sėkmės indekso vertinimo metodiką. Ši mūsų kontoros ekspertų paslauga leidžia įvertinti konkretaus verslo ginčo perspektyvas. Kadangi esame sukaupę daugiau kaip dešimties metų Lietuvos verslo ginčų analizavimo patirtį skaičiuojant verslo bylinėjimosi indeksą, prognozuojant ir vertinant verslo ginčus – galime padėti verslui tinkamai įsivertinti rizikas ir nepermokėti.

Klientams siūlome efektyvius verslo sprendimus bei praktines rizikos valdymo priemones, siekdami padėti jiems išvengti brangaus bylinėjimosi. Taikos sutartimi baigiame daugiau kaip 20% bylų, o per pastaruosius metus pasiekėme laimėjimus beveik 85% mūsų vestų bylų.

Rinkoje esame pripažįstami kaip vieni geriausių – nuo 2009 m.  tarptautiniai teisės žinynai „Legal 500“ ir „Chambers & Partners“ mus reitinguoja tarp profesionaliausių verslo ginčų sprendėjų.

Dirbame vedini ambicijos laimėti. Ir ne tik teismo salėje, bet ir klientų verslo konkurencinėje kovoje. Dėl šios priežasties į kiekvieną ginčą žvelgiame plačiau ir nesiliaujame ieškoti sprendimų.

Domimės verslo iššūkiais ir bylinėjimosi tendencijomis, rūpinamės Jūsų ginčų prevencija ir ieškome būdų verslui tartis. Tai padeda laimėti Jums, o galiausiai – tai yra mūsų visų laimėjimas.

Susisiekti su mūsų komanda