Apie mus

TRINITI JUREX – tai viena didžiausių verslo teisės advokatų kontorų Lietuvoje, priklausanti TRINITI kontorų grupei Baltijos šalyse. Grupė vienija daugiau nei 70 advokatų ir teisininkų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, iš jų 40 profesionalų dirba Vilniaus biure.

Mūsų kontoros patirtis ir pasiekimai yra pripažįstami ir vertinami tokių autoritetingų tarptautinių teisės žinynų ir leidinių kaip „Chambers and Partners“, „The Legal 500“, „InterContinental Finance“, „World Lawyers“, „Corporate INTL Magazine“, „DealMakers“ ir kt.

Priklausome tarptautinei organizacijai „European Law firm“, vienijančiai advokatų kontoras Europoje, todėl bendradarbiaudami su partneriais galime pasiūlyti teisines paslaugas visose Europos šalyse.

TRINITI JUREX veiklos pradžia siekia 2006 m., kai buvo įkurta specializuota verslo ginčų advokatų kontora JUREX. 2011 metais susikūrė TRINITI, susijungus trims Baltijos šalių advokatų kontoroms – „Tamme Otsmann Ruus Vabamets“ iš Estijos, „Treilons & Petrovičs“ iš Latvijos ir „SSJ LLP“ iš Lietuvos. 2020 m. TRINITI Vilnius susijungė su advokatų kontora JUREX, tapdama viena didžiausių advokatų kontorų Lietuvoje.

Mes įsitikinę, kad mūsų profesionalumas, patirtis, projektų valdymo žinios ir konkurencinga kainodara suteikia galimybę pasiūlyti Jums aukščiausios kokybės teisines paslaugas. Skatiname etišką bylinėjimosi kultūrą Lietuvoje, siekiame, kad verslo ginčai būtų sprendžiami pasitelkiant mediaciją ar taikinimo procedūras.

Vertybės

Profesionalumas. Mes manome, kad profesionalumas ir aukšta paslaugų kokybė pasiekiama tik nuolatiniu tobulėjimu, intensyviu darbu, kaupiama patirtimi ir gebėjimu įvaldyti naujausias technologijas.

Patikimumas ir atsakingumas. Branginame kliento pasitikėjimą, laikydamiesi griežtų veiklos bei profesinių standartų, siūlome ir įgyvendiname kūrybiškus sprendimus.

Pagarba ir sąžiningumas. Pagarbus ir sąžiningas bendradarbiavimas bei požiūris į tai, ką darome – tai pagarba sau, kolegoms, klientams, partneriams ir konkurentams.

Komandinis darbas. Esame talentingų, atkaklių, kūrybingų bei kruopščių profesionalų komanda, dirbanti kartu kliento labui. Dirbame atsakingai, padedame vienas kitam, nes tik taip galime pasitikėti savimi ir vieni kitais, džiaugtis bendrais pasiekimais.

Socialinė atsakomybė

“TRINITI fondas” skyrė finansinę paramą Santaros Vaikų ligoninei

2020 m. sausio 9 d. “TRINITI fondas” skyrė finansinę paramą Santaros Vaikų ligoninės Naujagimių intensyviosios terapijos skyriui. Rūpesčio ir paramos mažiausiems ir silpniausiems kovotojams niekada nebus per daug.

Kviečiame prisidėti prie “TRINITI fondo” veiklos ir skirti 2% gyventojų pajamų mokesčio arba paaukoti:

Labdaros ir paramos fondas „TRINITI FONDAS“

Juridinio asmens kodas: 302962387

Vilniaus g. 30, 01402 Vilnius

Tel. (8-5) 2312211

Sąskaitos numeris LT457300010133780579, Swedbank AB

* * *

TRINITI darbuotojai atnaujino pirmosios medicinos pagalbos žinias

Nei vienas iš mūsų negali numatyti, kur laukia nelaimė. Pirmoji medicinos pagalba – tai pirmas žingsnis siekiant padėti kitiems ir operatyviai bei tikslingai sureaguoti tokiais atvejais, kai gresia pavojus žmogaus gyvybei. Dėkojame Lietuvos Raudonajam Kryžiui už neįkainuojamas žinias, galinčias padėti išsaugoti gyvybę.

* * *

Parama “Niekieno vaikams”

Advokatų kontora TRINITI skyrė finansinę paramą asociacijai „Niekieno vaikai“. „Niekieno vaikai“ siekia, kad kiekvienas ligoninėje atsidūręs vaikas gautų ne tik reikiamą gydymą, bet ir emocinį palaikymą.

* * *

Įsteigtas labdaros ir paramos fondą “Triniti fondas”

Advokatų profesinė bendrija TRINITI LT, siekdama paremti tuos, kuriems labiausiai reikia pagalbos, įsteigė labdaros ir paramos fondą “Triniti fondas”, į kurį TRINITI darbuotojai bei kiti norintys kasmet gali skirti savo visą ar dalį 2% gyventojų pajamų mokesčio. 2017 metais sukauptos lėšos buvo skirtos Maltos ordino pagalbos tarnybai, o 2018 m. – iniciatyvai „Niekieko vaikai“, besirūpinančiai vienišais vaikais ligoninėse, paliktais be tėvų ar kitų teisėtų atstovų priežiūros.

Norinčius prisidėti prie šio fondo veiklos, kviečiame rašyti TRINITI FONDO vadovei Sigitai Zakarkaitei sigita.zakarkaite@triniti.lt

TRINITI kasmet biure inicijuoja Pyragų dieną, kada darbuotojai kviečiami iškepti pyragą, atsinešti jį į darbovietę bei už sutartą kainą parduoti kolegoms. Už surinktas lėšas 2017 metais prisijungėme prie projekto „Vaikų svajonės“ ir Kalėdų proga padovanojome vienos šeimos vaikams žiemines striukes, o 2018 metais – rašomąjį stalą kitai šeimai.

Pro bono

Advokatų profesinė bendrija TRINITI JUREX teikia nemokamas teisines konsultacijas Maltos Ordino pagalbos tarnybai, katalikiškai organizacijai, teikiančiai pagalbą visų rasių, tikėjimų ir tautų vargstantiems, neįgaliems, vienišiems ir kitiems socialinės rizikos žmonėms. TRINITI JUREX džiaugiasi galėdama prisidėti prie kilnios humanitarinės Maltos ordino pagalbos tarnybos Lietuvoje veiklos. Advokatas Linas Sabaliauskas, kuris taip pat yra Maltos ordino ambasados Lietuvoje patarėjas teisiniais klausimai, kartu su kitais TRINITI JUREX komandos nariais konsultuoja įvairių sutarčių rengimo, nekilnojamojo turto, darbo teisės klausimais, rengia teisines išvadas apie aktualius teisinius aktus.

* * *

Advokatų profesinė bendrija TRINITI JUREX teikia nemokamas paslaugas Lietuvos paralimpiniam komitetui: rengė bei koregavo steigimo dokumentus bei padeda kasdienės veiklos klausimais.

* * *

Advokatų profesinė bendrija TRINITI JUREX teikia nemokamas teisines konsultacijas nevyriausybinei organizacijai Lietuvos Junior Achievement (LJA), ekonominio švietimo ir verslumo ugdymo programų lyderei Lietuvoje. TRINITI JUREX konsultuoja organizaciją įvairiais teisiniais klausimais, įskaitant sutarčių rengimą, darbo teisę, bendrovių teisę, teikia teisines įžvalgas bei rengia teisines išvadas apie įvairius organizacijai aktualius teisės aktus.

* * *

Advokatų profesinė bendrija TRINITI JUREX teikia nemokamas teisines paslaugas režisierei Giedrei Žičkytei, keturių „Sidabrinių gervių“ laureatei ir Europos kino akademijos apdovanojimo nominantei. TRINITI JUREX teisininkai konsultuoja Giedrę įvairiais filmų kūrybos klausimais: intelektinės nuosavybės teisių išgryninimo, sutarčių su kūrybos procese dalyvaujančiais asmenimis rengimo bei teikia kitas konsultacijas.

* * *

Advokatų profesinė bendrija TRINITI padėjo įsteigti Balčiūnaitės paramos fondą,   kurio dėka bėgikė galėjo treniruotis, įveikti normatyvus bei gauti kelialapį į 2016 m. Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.