TRINITI JUREX vadovų gretas papildė net keturi ilgamečiai komandos nariai

Triniti

Viena didžiausių verslo teisės advokatų kontorų Lietuvoje TRINITI JUREX stiprina vadovų komandą – ją papildė net keturi ilgamečiai komandos nariai. Kontoros partneriais tapo įmonių įsigijimų ir susijungimų (M&A) teisininkė Giedrė Čiuladienė ir Artūras Vaišvila, sukaupęs didelę ginčų sprendimo patirtį transporto ir draudimo srityse, o asocijuotųjų partnerių ratą įstojo nekilnojamojo turto vystymo ir reguliavimo srities ekspertė Raminta Vilčinskaitė ir darbo teisės bei migracijos profesionalė Olga Siomina. Nuo šiol kontoros Lietuvos vadovų komandą sudarys 11 partnerių ir 8 asocijuoti partneriai.

Potencialas augimui – komandos viduje

Kaip pažymi TRINITI JUREX vadovaujančioji partnerė Vilija Viešūnaitė, šios partnerystės nuosekliai atspindi kontoros augimą: „Ypač džiaugiamės, kad augame iš vidaus. Tai patvirtina, kad mūsų kontora yra gera vieta dirbti bei tobulėti, o mūsų klientams jų versluose padeda geriausi talentai. Neabejojame, kad mūsų organiškas augimas yra dar vienas įrodymas, liudijantis kruopščiai suburtos talentų komandos sėkmę“.

Savo sričių profesionalai yra bene svarbiausias faktorius sukuriantis prielaidas ateities sėkmei, tačiau tomis pačiomis vertybėmis gyvenantys ir komandiško darbo kultūrą puoselėjantys jos nariai yra kertinė to ašis. „Būdami transformacijų priešakyje, dažnai sau primena, kad neužtikrintiems laikams reikalinga užtikrinta komanda. Naujieji partneriai daug prisidėjo prie kontoros veiklos šiuo sudėtingu laikotarpiu, kai turėjome atremti ne tik pandemijos iššūkius, tačiau sustyguoti ir dviejų lygiaverčių kontorų susijungimo procesą“, – įsitikinusi V. Viešūnaitė.

Strateginės kompetencijos 

Pokyčiai vadovų komandoje neatsiejami nuo strateginių kontoros krypčių ir teisės rinkos tendencijų – įmonių sandorių ir investicijų, efektyvaus ginčų ir rizikų valdymo bei sklandžios įmonės veiklos užtikrinimo nuolat besikeičiančioje darbo teisės aplinkoje. Būtent šiose srityse klientams ir atstovauja nauji kontoros partneriai. 

Giedrė Čiuladienė pataria ne tik didelėms korporacijoms bei investiciniams fondams, bet taip pat startuoliams bei šeimos verslams, todėl puikiai perpranta abiejų pusių problemas bei pasiūlo galimus sprendimus. Ji taip pat turi išskirtinių kompetencijų konsultuojant startuolius bei yra dirbtinio intelekto produktus kuriančių startuolių ekspertė. Tuo tarpu Artūras Vaišvila, sukaupęs daugiau nei 20 metų ginčų sprendimo patirtį transporto ir draudimo srityse, padeda klientams kurti novatoriškus šios srities valdymo produktus.  

Asocijuotųjų partnerių gretas papildžiusios Raminta Vilčinskaitė ir Olga Siomina taip pat stiprina kontoros strategines kompetencijas savo ekspertinėmis žiniomis. Raminta Vilčinskaitė turi svarios patirties nekilnojamojo turto vystymo ir reguliavimo srityje, o per pastaruosius metus daug dirbo su žaliaisiais ir aplinką tausojančiais projektais. Olga Siomina, per daugiau nei 15 metų darbo patirtį, sukaupė išskirtinę patirtį konsultuodama klientus migracijos ir užsienio šalių darbuotojų įdarbinimo bei laikinojo įdarbinimo klausimais, tuo padėdama klientams užtikrinti ir įvairovės užimtume sąlygas.