Kviečiame į Baltijos šalių intelektinės nuosavybės konferenciją

Triniti

Džiaugiamės galėdami pasidalinti žinia, kad 2018 m. Baltijos šalių intelektinės nuosavybės konferencija įvyks Vilniuje 2018 m. balandžio 13 dieną. „BIPS 2018“ – tai intelektinės nuosavybės srities praktikams skirta aukščiausiojo lygio konferencija, kurioje bus kalbama intelektinės nuosavybės srities temomis apie patentus, autorių teises, prekių ženklus, dizainą ir naująsias technologijas. Konferencija skirta aptarti naujausius teisės aktų pakeitimus, taip pat Europos ir Baltijos šalių praktiką bei jos raidą visais intelektinės nuosavybės teisės aspektais.

Vienas iš konferencijos tikslų – suburti aukščiausios kvalifikacijos akademikus, praktikuojančius teisininkus ir teismų sistemos atstovus bei sudaryti jiems sąlygas pasidalinti savo patirtimi, tyrimų rezultatais ir teismo praktika visais autorių teisių, prekių ženklų ir dizaino klausimais.

Konferencijos programoje daugiausia dėmesio skirta naujausiems Europos ir Baltijos šalių intelektinės nuosavybės teisinio reguliavimo ir praktikos pasikeitimams. Ypatingas dėmesys skirtas intelektinės nuosavybės teisių apsaugos skaitmeninėje eroje problemoms.

Konferenciją organizuoja Bendrovių ir institucijų teisininkų asociacija B.I.T.A., Lietuvos Respublikos valstybinis patentų biuras, Vilniaus universiteto Teisės fakultetas bei advokatų profesinė bendrija TRINITI LT.

Konferencija vyks Vilniaus universiteto bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre, adresu Saulėtekio al. 5 Vilniuje.

Dalyvio mokestis – 128 EUR

Užsiregistravusiems iki 2018 metų kovo 30 d. – 119 EUR

Dalyvio mokestis B.I.T.A. asociacijos nariams – 98 EUR

 

Užsiregistruoti galite ČIA

Susipažinti su konferencijos programa galite ČIA