Nuo šiol – dar daugiau dėmesio vokiškai kalbančių šalių įmonėms ir su jomis bendradarbiaujantiems

Triniti

Advokatų kontora TRINITI formalizuoja pagalbą vokiškai kalbančių šalių įmonėms ir įsteigia oficialią Vokiškai kalbančių šalių grupę (angl. German desk). TRINITI Vokiškai kalbančių šalių grupėje dirbs mokslus Vokietijos universitetuose baigę ar Vokietijoje stažavęsi teisininkai. Visi jie – puikiai moka vokiečių kalbą ir supranta užsienio klientų poreikius, turi daug patirties dirbant su vokiškai kalbančių šalių klientais. TRINITI  yra „State Capital Group“, pasaulinio tinklo, vienijančio daugiau nei 140 žymiausių verslo teisės kontorų, narė, tad su užsienio partnerių pagalba konsultuojame ir Lietuvos bei Baltijos šalių įmones dėl juridinių asmenų veiklos bei kitų teisinių klausimų vokiškai kalbančių šalių teritorijoje. Esame tikri, kad galime pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas vokiškai kalbančių šalių klientams – mūsų teisininkai puikiai išmano ne tik Lietuvos ir Baltijos šalių teisę, bet ir vokiškai kalbančių šalių verslo papročius ir poreikius regione.

Pagalbą Vokietijos, Austrijos, Šveicarijos ir kitų vokiškai kalbančių šalių kompanijoms TRINITI dirbantys teisininkai teikia jau nuo 1998 m., kai Linas Sabaliauskas, dabar užimantis TRINITI vadovaujančio partnerio pareigas, pradėjo darbą Vokietijos advokatų kontoros „Lang, von Bulow & Collegen” nuolatinėje būstinėje Lietuvoje. Vėliau, įkūrus advokatų kontorą „Šarka, Sabaliauskas ir partneriai“, bendradarbiavimas su vokiškai kalbančių šalių kompanijomis nenutrūko, o 2011 m. įsteigta trijose Baltijos šalyse veikianti advokatų profesinė bendrija TRINITI iki šiol tęsia plataus spektro teisinių paslaugų teikimą Vokietijos kapitalo įmonėms. Taip pat TRINITI yra ilgametė Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų narė, o TRINITI vadovaujantis partneris Linas Sabaliauskas yra Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų Lietuvos regioninės valdybos narys.

Vokiškai kalbančių šalių grupės įkūrimu TRINITI siekia pateisinti augančius kompanijų poreikius regione. Džiaugiamės turėdami reikšmingos patirties konsultuojant užsienio kapitalo įmones – mūsų kompetencija pasitiki tokios žinomos kompanijos kaip Vokietijos „Deutsche Bahn International GmbH“, „Siemens AG“, „EnBW-Energie Baden-Würtemberg AG“, „Danpower GmbH“, „Meyer & John“, „MDM Deutsche Münze“, „Stadtwerke Leipzig GmbH“, „VNG–VerbundnetzGas AG“, „Farwick Mühlen-Maschinenbau GmbH“, „SONAX GmbH“, „Hugo Boss AG“, „SHASPA GmbH“, Austrijos „Strabag“, „Henkel Austria Gesellschaft mbh“, Šveicarijos „Credit Agricole Indosuez Suisse“, „Finadvice AG“ ir kt.

Mūsų komandos teisininkai užsienio kapitalo įmonėms teikia visapusišką teisinę pagalbą, susijusią su įmonių steigimo, komercinių sandorių, įmonių valdymo, rizikos analizės, nekilnojamojo turto ir statybų teisės, prekės ženklų registracijos, ginčų sprendimo klausimais. Taip pat TRINITI praktikos sritys apima bankininkystės ir finansų, energetikos, farmacijos ir medicinos teisės, įmonių ir prekybos teisės, įmonių susijungimų ir įsigijimų, informacinių technologijų ir telekomunikacijų, intelektinės nuosavybės ir žiniasklaidos, konkurencijos teisės, laivybos ir aviacijos, mokesčių teisės, nekilnojamojo turto ir statybos, nemokumo ir skolų išieškojimo, privataus kapitalo, rizikos kapitalo, susisiekimo ir infrastruktūros, viešųjų pirkimų, viešojo ir privataus sektorių partnerystės bei žemdirbystės.

Advokatų kontorų grupė TRINITI turi daugiau nei 50 profesionalių teisininkų biuruose Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Mūsų patirtis ir pasiekimai yra pripažįstami ir vertinami tokių autoritetingų tarptautinių teisės žinynų ir leidinių kaip Chambers and Partners, The Legal 500, InterContinental Finance, World Lawyers, Corporate INTL Magazine DealMakers ir kt.

Jeigu esate iš vokiškai kalbančios šalies ir turite teisinių klausimų dėl reguliavimo Lietuvoje, Latvijoje ar Estijoje, ar norite čia pradėti veiklą, „susikalbėti“ su verslo partneriais, susisiekite su mumis!