Advokatų kontora „Triniti“ auga – prie komandos prisijungia didžioji dalis „Balticlaw“ advokatų kontoros

Triniti

Nuo šių metų birželio 9 d. prie verslo teisės advokatų profesinės bendrijos „TRINITI LT“ prisijungia advokatų kontoros „Balticlaw“ partneris Deivis Valiulis. Kartu su juo į „Triniti“ kolektyvą įsilieja ir keturių teisininkų komanda – kontoroje jie prisijungs prie nekilnojamojo turto ir ginčų sprendimo praktikos grupių.

„Atsižvelgiame į augančius klientų poreikius bei didėjančią teisinių konsultacijų paklausą, todėl labai džiaugiamės, kad prie „Triniti“ kontoros prisijungia naujas partneris su puikia profesionalų komanda. Esame tikri, kad dėl šių pokyčių galėsime klientams pateikti dar inovatyvesnių ir efektyvesnių sprendimų bei taip prisidėti prie jų verslo sėkmės“, – kalbėjo „Triniti“ vadovaujantis partneris Linas Sabaliauskas.

Kartu su naujos komandos atėjimu „Triniti“ stiprina ir energetikos ir infrastruktūros teisinių paslaugų sritį – kuriama nauja energetikos ir infrastruktūros praktikos grupė, kuriai nuo šiol vadovaus partneris Vytautas Kalmatavičius.

„Rinkoje jau kurį laiką matėme vis didėjantį teisinių konsultacijų poreikį energetikos ir infrastruktūros srityse. Drauge su komanda esame sukaupę didelę patirtį dirbant su reikšmingais ir stambiais energetikos bei infrastruktūros projektais, turime aukštas kompetencijas šioje srityje, todėl nusprendėme, kad jau atėjo metas ir formaliai sustiprinti energetikos ir infrastruktūros teisinių paslaugų sritį mūsų kontoroje. Nors tokias teisines konsultacijas teikiame jau seniai, tačiau dabar sukūrėme ir atskirą praktikos grupę, kurioje dirbs energetikos ir infrastruktūros teisinių paslaugų profesionalai“, – teigė V. Kalmatavičius.

Naujai prisijungiantis partneris D. Valiulis su dalimi komandos dirbs nekilnojamojo turto ir statybų praktikos grupėje ir užims jos vadovo pareigas.

„Mums labai svarbu, kad klientai gautų tik aukščiausio lygio teisines konsultacijas bei kūrybiškus sprendimus. Dėl šių priežasčių jau kurį laiką žavėjomės „Triniti“ teisininkų profesionalumu. Įvertinę tai, kaip pastaruoju metu stiprėjo „Triniti“ praktikos sritys ir proveržį rinkoje,  nusprendėme pasinaudoti galimybe prisijungti prie kontoros biuro Lietuvoje. Esame tikri, kad su „Triniti“ mus vienija tos pačios vertybės – aukšti profesionalumo standartai, atsakingas požiūris į teikiamų paslaugų kokybę bei dėmesys klientui. Suvienijus jėgas, sieksime dar geriau užtikrinti aukščiausios kokybės teisines paslaugas mūsų klientams“, – sakė prie „Triniti“ komandos prisijungęs D. Valiulis.

Pastaruosius 10 metų D. Valiulis užėmė partnerio pareigas advokatų profesinėje bendrijoje „Balticlaw“ (anksčiau advokatų kontoroje „Acta Juris“), kur dirbo nekilnojamojo turto, įmonių teisės ir restruktūrizavimo srityse. D. Valiulis ir jo komanda turi patirties dirbant su tokiais projektais kaip „Mindaugo namai“, „Smėlio namų“ ir „Taurakalnio namų“ projektai Vilniuje, viešbutis „Europa City Aurora“ Klaipėdoje, taip pat atstovavo ginčuose dėl Algirdo, T. Ševčenkos, Mindaugo ir A. Vivulskio gatvių Vilniuje detaliojo plano, Pylimo g, Smėlio g. Vilniuje detaliųjų planų.