LOGIN Startup Battle nugalėtojams įteikti TRINITI įsteigti prizai

Triniti

Praėjusį penktadienį, gegužės 6 d., įvyko LOGIN „Startup Battle“ finalas, kurio nugalėtojams įteikti TRINITI įsteigti prizai.

Geriausios idėjos autoriumi šiemet pripažintas startuolis „FatMap“,  sukūręs inovatyvią 3D žemėlapių platformą, skirtą kalnų sporto entuziastams. Antroji vieta atiteko „Funderful“, sukūrusiems finansavimo pritraukimą palengvinantį produktą, naudingą universitetams ir kolegijoms. Trečiąją vietą dalinosi „Deekit“, sukūrę virtualią „darbo lentą“, kuri leidžia paprastai ir nesudėtingai pasidalinti vaizdinėmis idėjomis, bei „Bike-ID“, pasiūlę rinkai platformą, kuria besinaudojantys vartotojai, pažymėję savo dviračius specialiais lipdukais, apdraudžiami nuo vagysčių.

„Šiemet „Startup Battle“ buvo labai įdomių idėjų, visi finalo dalyviai – puikiai pasiruošę, tad išrinkti geriausius komisijai buvo tikrai sudėtinga“, – savo įspūdžiais dalijosi „Startup Battle“ vertinimo komisijos narys, TRINITI vadovaujantis partneris Linas Sabaliauskas, – „Savo pristatymo kokybe ir sukurtu produktu labai maloniai nustebino pirmosios vietos laimėtojai „FatMap“, – teigė advokatas.

L.Sabaliauskas taip pat pastebi, kad LOGIN organizuojama startuolių mugė kasmet pritraukia vis daugiau dalyvių iš užsienio, o tai, pasak advokato, parodo, kad Lietuva pamažu tampa rizikos kapitalo regioniniu centru.

„Džiaugiamės, kad Lietuvoje organizuojamame konkurse dalyvauja ne tik lietuviški startuoliai, bet kasmet vis daugiau startuolių dalyvauja ir iš užsienio. Tai įrodo, kad Lietuva po truputį tampa rizikos kapitalo regioniniu centru. Lietuva turėtų stiprinti šias pozicijas, tobulindama teisinę aplinką, gerindama kūrimosi sąlygas startuoliams bei investavimo sąlygas rizikos kapitalo investuotojams“, – įžvalgomis dalinosi L. Sabaliauskas.

TRINITI jau antrus metus iš eilės prisidėjo prie VšĮ „Versli Lietuva“ organizuoto LOGIN Startup Fair „Startup Battle“ renginio įsteigdama pagrindinius prizus nugalėtojams. Pirmosios vietos laimėtojams įteiktas 3 000 eur čekis, antroji vieta pelnė 2 000 eur, o trečiosios nugalėtojai dalinsis 1 000 eur prizą.

Didžiausiame Baltijos šalyse technologijų renginyje LOGIN  startuoliai turi galimybę pristatyti savo idėjas investuotojams bei dalyvauti konkurse. Šiemet į LOGIN organizuojamą startuolių mugę atvyko daugiau nei 50 startuolių iš Lietuvos ir užsienio.

Jubiliejinis technologijų ir inovacijų festivalis LOGIN  šiemet sutraukė daugiau nei 5,5 tūkst. dalyvių, 150 vizionierių – nuo žaidimų, startuolių, verslo atstovų iki pasaulinio lygio žvaigždžių. Mugėje dalyvavo 58 startuoliai iš Lietuvos, Baltarusijos, Latvijos, Estijos, Rusijos ir Ukrainos.