TRINITI formalizuoja pagalbą Lenkijos kapitalo įmonėms: steigia Lenkijos grupę (Polish Desk)

Triniti

Baltijos šalyse veikianti advokatų kontora TRINITI formalizuoja jau keletą metų teikiamą pagalbą Lenkijos kapitalo įmonėms įsteigdama Lenkijos grupę (angl. Polish Desk) Vilniuje. Šiai grupei vadovaus asocijuotoji partnerė, advokatė Justina Stucka.

Kontora, vienijanti daugiau nei 50 profesionalų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, kaip ir iki šiol konsultuos Lenkijos kapitalo įmones, vystančias ir planuojančias vystyti veiklą Lietuvoje, Latvijoje ar Estijoje joms teikdama visapusišką teisinę pagalbą. Ši pagalba įprastai susijusi su įmonių steigimo, įmonės veiklai ar darbuotojų įdarbinimui reikalingų dokumentų gavimo klausimais, taip pat su konsultacijomis įsigyjant įmones, registruojant prekės ženklus, sudarant sutartis ar sprendžiant kilusius ginčus. Pilnas TRINITI paslaugų spektras apima šias verslo teisės sritis: bankininkystė ir finansai, energetika, farmacijos ir medicinos teisė, ginčų sprendimas, įmonių ir prekybos teisė, įmonių susijungimai ir įsigijimai, informacinės technologijos ir telekomunikacijos, intelektinė nuosavybė ir žiniasklaida, konkurencijos teisė, laivyba ir aviacija, mokesčių teisė, nekilnojamasis turtas ir statyba, nemokumas ir skolų išieškojimas, privatus kapitalas, rizikos kapitalas, susisiekimas ir infrastruktūra, viešieji pirkimai, viešojo ir privataus sektorių partnerystė bei žemdirbystė.

Teisininkai džiaugiasi, kad Baltijos rinkoje jau galėjo padėti Lenkijos statybų bendrovei „Inwestbud Holding“, klimato kontrolės sprendimus kuriančiai įmonei „Trane Polska“,  rūbų parduotuvių „Reserved“, „Cropp“, „House“, „Mohito“ ir „SiNSAY“ prekės ženklus valdančiai Lenkijos įmonei „LPP“, medicinos prietaisų gamintojai „Ravimed“, lietvamzdžių gamintojui „RRS“ bei taip pat „Lifestyle trade“, „Puma Polska“ ir daugeliui kitų.

Mūsų komanda, puikiai išmananti Lenkijos teisinę ir reguliavimo sistemas, taip pat konsultuoja Lietuvos, Latvijos ir Estijos įmones, vertinančias verslo plėtros perspektyvas Lenkijoje, bei padeda pasidalindama vertingais kontaktais su tais, kurie ieško konsultantų, verslo partnerių, eksporto galimybių, verslo perkėlimo ar įmonės steigimo sprendimų šioje šalyje. Ji aktyviai bendradarbiauja su įvairiomis verslo vystymą remiančiomis organizacijomis, ambasadomis ir vietos institucijomis. TRINITI taip pat yra ir Lenkijos – Lietuvos prekybos rūmų (PLCC) Lietuvoje narė.