TRINITI teisininkams – tarptautinis „World Trademark Review“ įvertinimas

Triniti

Š. m. sausio mėn. TRINITI teisininkai įvertinti kaip vieni geriausių intelektinės nuosavybės teisės specialistų Lietuvoje. „World Trademark Review“, tarptautinis ir net 71 pasaulio šalyje veikiantis žinynas, savo metinėje „WTR 1000“ apžvalgoje TRINITI intelektinės nuosavybės praktikos grupės teisininkams skyrė vieną aukščiausių įvertinimų – sidabro apdovanojimą.
Apžvalgoje pateikiama 2015 m. Lietuvos teisinės rinkos analizė bei šalyje pirmaujantys intelektinės nuosavybės specialistai. Kontoros partnerė Vilija Viešūnaitė išskiriama tarp 10 geriausių šalies teisininkų būtent šioje teisės srityje. Teisininkė minima kaip puiki profesionalė, itin gerbiama ir vertinama klientų.
„TRINITI komanda atranda kūrybiškus bei efektyvius sprendimus ir itin sudėtingoms teisinėms problemoms spręsti. Kontora ne tik aktyviai bendradarbiauja bei konsultuoja startuolių įmones jiems siekiant komercinės sėkmės, bet taip pat atstovauja tarptautiniams, gerai žinomiems prekiniams ženklams, kaip „Crocs“, „Moët & Chandon“, „Hugo Boss“ ir kt.“, – cituojama apžvalgoje.
„World Trademark Review“ žinynas vykdo kasmetines nepriklausomas teisės rinkos apžvalgas skirtingose šalyse. Tai direktorija, vertinanti išskirtinai intelektinės nuosavybės teisės srities specialistų pasiekimus. Rinkos vertinimai yra atliekami atsižvelgiant į kontorų pastaruosius darbus bei klientų ir rinkos specialistų atsiliepimus.
Daugiau informacijos rasite čia.