Lažybų operatoriaus Orakulas akcininkai parduoda savo akcijas Olympic

Triniti

Vakar buvo susitarta dėl pirmojo įsigijimų sandorio lažybų sektoriuje – lažybų operatorius Orakulas parduoda savo akcijas tarptautiniam lošimų operatoriui Olympic Entertainment Group (OEG), kuris Lietuvoje veikia Olympic Casino vardu ir čia yra seniausias ir didžiausias lošimų rinkos dalyvis.

Sandorio vertė neatskleidžiama.

2003 m. įkurto Orakulo pajamos pernai siekė 4 mln. eurų, o pastaraisiais metais augimas siekė dviženklius skaičius. Šiuo metu kompanijai priklauso 21% Lietuvos lažybų rinkos, joje dirba 155 darbuotojai.

Advokatų kontoros TRINITI komanda, vadovaujama partnerio Lino Sabaliausko, šiame sandoryje atstovauja Orakulą. Tai jau dešimtas kontoros M&A sandoris šiais metais.

Pasak L. Sabaliausko, sandoris buvo itin sudėtingas, nes įmonės veikla išskirtinai griežtai reglamentuota bei akylai prižiūrima reguliuojančių institucijų. Negana to – įsigijimo sandoris pirmasis lažybų sektoriuje Lietuvoje, todėl teko spręsti aibę naujų klausimų.

Įsigijimo sandorio užbaigimui bus kreipiamasi į Konkurencijos Tarybą dėl leidimo įsigyti Orakulo akcijas.

Projekto komandoje padedant atlikti įmonės teisinį patikrinimą, struktūrizuojant sandorį bei rengiant įsigijimo sutartį bei vedant derybas taip pat dalyvavo TRINITI teisininkės Indrė Zabielskienė, Ieva Strunkienė ir advokatė Sonata Krasauskienė.