TRINITI apdovanojo talentingiausius Lietuvos verslo startuolius LOGIN „Startup Pitch Challenge“ renginyje

Triniti

Š. m. gegužės 7 – 8 d. TRINITI dalyvavo jau 6 metus iš eilės organizuotoje, vienoje didžiausių progreso ir technologijų konferencijų Lietuvoje – „LOGIN“.

Kontora  prisidėjo prie VšĮ „Versli Lietuva“ organizuoto LOGIN „Startup Pitch Challenge“ renginio, kuriame ne tik konsultavo startuolius verslo pradžios klausimais, bet taip pat įvertino ir apdovanojo pažangiausių idėjų autorius. LOGIN „Startup Pitch Challenge“ – tai puiki proga jauniesiems specialistams pristatyti savo startuolį didžiausiame Baltijos šalyse technologijų renginyje bei susipažinti su potencialiais investuotojais.

TRINITI skyrė 4300 eurų piniginį prizą geriausiai verslo startuolio idėjai bei specialų teisinių konsultacijų paketą, kurio vertė siekia 3000 eurų.

Pagrindinis prizas atiteko internetinei 3D modelių prekybos platformai „CGtrader“. Antrąja vieta įvertinta „Sorry as a service“ komanda, kurianti programinę įrangą, leidžiančią vienu mygtuko paspaudimu išsiųsti klientų aptarnavimo agentų atsiprašymo laiškus. Tuo tarpu trečioji vieta skirta „Tutotoons“ startuoliui, sukūrusiam mobiliąją aplikaciją, leidžiančią vartotojams patiems kurti savo žaidimus be programavimo įgūdžių.

Specialusis prizas – teisinių konsultacijų paketas atiteko „PlateCulture“ startuoliui, sukūrusiam autentiškos, skirtingų kultūrų kulinarijos ir bendravimo platformą.

„Intensyvi tarptautinė žinių, patirties, sėkmės istorijų ir kontaktų akademija – turbūt taip tiksliausiai būtų galima apibūdinti tai, kas vyko startuolių bendruomenėje pastarąsias dvi dienas. Stebėjau besimezgančią dalyvių partnerystę ir lankytojų žingeidumą bei užkrečiantį startuolių entuziazmą, kuris tikiu, jog ne vieną apsilankiusįjį pastūmėjo dar žingsniu į priekį link savo verslo idėjos realizavimo. Džiaugiuosi, kad tokiais renginiais kasmet skatindami verslumą vis labiau sudrebiname startuolių pasaulį Baltijos šalyse ir didžiuojuosi, kad TRINITI komanda yra šio projekto dalis“ – įspūdžiais dalijosi Linas Sabaliauskas, advokatų kontoros TRINITI vadovaujantis partneris.

Šiemet LOGIN „Startup Fair“ mugėje dalyvavo net 65 startuoliai ir 55 Lietuvos ir užsienio investuotojai. Savo jėgas išbandyti „Startup Pitch Challenge“ ryžosi per 30 verslo startuolių.