TRINITI padeda augti startuoliams

Triniti

2015 m. sausio 29 d. Vilniaus miesto savivaldybėje perspektyvūs Lietuvos startuoliai turėjo galimybę susitikti su rizikos kapitalo atstovais, verslo plėtros ir teisės specialistais bei investuotojais ir pristatyti jiems savo verslo idėjas. Renginio metu siekta konstruktyvios diskusijos, kuri padėtų startuoliams geriau suvokti savo veiklos potencialą ir įvertinti galimai daromas klaidas. Patarimais su jaunaisiais verslininkais, pristačiusiais 15 skirtingų idėjų, dalinosi „Practica Capital“, „BaltCap“, „Verslo Angelų Fondas I“, rizikos kapitalo fondų, Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociacijos bei advokatų kontoros TRINITI atstovai.

Diskusijų metu verslininkus konsultavo Linas Sabaliauskas, advokatų kontoros TRINITI partneris, kuris šioje diskusijoje buvo vienintelis teisininkas, puikiai išmanantis ne tik privataus kapitalo rinkos teisinius niuansus, bet ir kiekvienam verslui įprastus teisinio reguliavimo klausimus.

„Pradedančiam startuoliui itin svarbu jau verslo idėjos išgryninimo etape puikiai suvokti jo laukiančias reguliavimo aplinkos rizikas ir apribojimus. Jeigu startuolis ilgainiui sieks pritraukti investicijas, tuomet labai svarbu suteikti jam informaciją, ko iš jo tikisi investiciniai fondai bei padėti jam teisiškai derybose su verslu. Dėl tos priežasties tokios konsultacijos ir diskusijos startuolių veiklos pradžioje padeda jiems kryptingai augti“ – aiškina kontoros įsitraukimo į pagalbos startuoliams projektus priežastis advokatų kontoros TRINITI vadovaujantis partneris Linas Sabaliauskas.

Advokatų kontora TRINITI yra aktyvus Lietuvos privataus kapitalo rinkos žaidėjas – kontora dirbo kartu su dauguma aktyvių rizikos ir privataus kapitalo fondų Lietuvoje bei konsultavo žinomiausius Lietuvos startuolius, veikiančius tarptautiniu mastu investicijų struktūrizavimo sandoriuose, įskaitant teisines paslaugas „Go Systems“, valdančiai „TransferGo“ prekės ženklą, „Oryo“, valdančiai „eTaxi“ prekės ženklą, „Trafi“, „DevMotion“ ir daugelį kitų. TRINITI tai pat yra LT VCA narys.ˇ