Išskirtinis laikotarpis TRINITI nekilnojamojo turto ir statybų praktikos grupei

Triniti

Pastarieji treji veiklos metai TRINITI nekilnojamojo turto ir statybų praktikos grupei Baltijos šalyse buvo išskirtiniai pasiekimais. Komanda konsultavo dvylikoje verslo centrų, biuro pastatų ir prekybos centrų įsigijimo ar pardavimo sandorių, įskaitant didžiausio prekybos centro Estijoje „Rocca al Mare Kaubanduskeskus“ pardavimą (projekto vertė apie 62 mln. eurų) ir daugelį kitų, o jiems konsultuojant bendras parduotas ar įsigytas komercinio nekilnojamojo turto plotas siekė 102 200 kv. m.

Pastarųjų trijų metų laikotarpis komandai pažymėtas ir eile reikšmingų nekilnojamojo turto objektų vystymo projektų, įskaitant ir teisines paslaugas vystant didžiausią ofisų, prekybos ir gyvenamųjų patalpų kompleksą „Panorama Plaza“ Latvijoje (projekto vertė apie 60 mln. eurų) ir eilę kitų. Taip pat bendra konsultuotų gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto projektų apimtis viršija 157000 kv. m. ir savo plotu prilygsta Vilniaus senamiesčiui.

TRINITI nekilnojamojo turto ir statybų praktikai Lietuvoje vadovauja partneris Vytautas Kalmatavičius, Latvijoje – partneris Ivars Gulbis, o Estijoje – partneris Ramil Pärdi.