TRINITI sukvietė privataus kapitalo rinkos lyderius padiskutuoti privataus kapitalo vystymosi Baltijos šalyse klausimais

Triniti

Advokatų kontora TRINITI š. m. spalio 30 d. bendradarbiaudama su Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociacija (LT VCA) pakvietė jos narius padiskutuoti privataus kapitalo vystymosi Baltijos šalyse klausimais. Advokatų kontoros TRINITI vadovaujantis partneris ir privataus kapitalo praktikos vadovas Linas Sabaliauskas pasidalino įžvalgomis, grįstomis jo paties atlikta studija baigiamajam darbui Oksfordo universiteto Said verslo mokykloje, skirtam įvertinti privataus kapitalo rinkos Baltijos šalyse raidą ir rezultatus per pastaruosius du dešimtmečius. Dalyviai pasidalino nuomonėmis apie šias tendencijas nulėmusiais priežastis ir aptarė fondų valdytojų ir investuotojų ateities lūkesčius.

Advokatų kontora TRINITI yra aktyvus Lietuvos privataus kapitalo rinkos žaidėjas – kontora dirbo kartu su dauguma aktyvių rizikos ir privataus kapitalo fondų Lietuvoje bei konsultavo žinomiausius Lietuvos startuolius, veikiančius tarptautiniu mastu investicijų struktūrizavimo sandoriuose, įskaitant teisines paslaugas „Go Systems“, valdančiai „TransferGo“ prekės ženklą, „Oryo“, valdančiai „eTaxi“ prekės ženklą, „Trafi“, „DevMotion“ ir daugelį kitų. TRINITI tai pat yra LT VCA narys.