TRINITI – nacionalinio projekto „Konstitucijos egzaminas“ partneris

Triniti

Advokatų kontora TRINITI tapo „Konstitucijos egzamino“, kuriame šiais metais dalyvauja apie 37 000 Lietuvos piliečių, partneriu. Konstitucijos egzaminą, kurio metu visi Lietuvos piliečiai gali pasitikrinti savo žinias, inicijuoja Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija. Tai jau aštuntus metus gyvuojantis nacionalinis projektas.

Geriausias Konstitucijos žinias įrodę Lietuvos piliečiai š. m. spalio 28 d. buvo apdovanoti LR Prezidentūroje. Čia egzamino prizininkus sveikino ir advokatų kontora TRINITI įteikdama žinių aitvarus. „Mūsų dovana simbolinė – atspindi mūsų požiūrį į šį projektą ir apskritai socialines iniciatyvas, kurių kryptį yra pasirinkusi TRINITI advokatų kontora. Dovanojame aitvarus, primindami geriausiai savo žinias pademonstravusiems „Konstitucijos egzamino“ metu apie tai, jog žinios mus pakelia aukščiau“ – teigia advokatų kontoros TRINITI vadovaujantis partneris Linas Sabaliauskas.

Advokatų kontora TRINITI taip pat prisideda prie kitų visuomenės švietimo iniciatyvų – ji profesinės savanorystės projekto „Kam to reikia?“ partnerė, „Global Lithuanian Leaders“ diskusijų ciklo „Global Lithuania Club“ iniciatorė ir įkvėpėja bei daugelio kitų iniciatyvų rėmėja.