TRINITI tapo profesinės savanorystės projekto „Kam to reikia?“ partneriu

Triniti

Advokatų kontora TRINITI tapo profesinės savanorystės projekto „Kam to reikia?“ teisiniu partneriu. „Kam to reikia?“ iniciatyva Lietuvoje buria įmones bei įvairių sričių profesionalus ir mokyklas, siekiančias moksleiviams dar mokykliniame suole suteikti įvairiapusiškos patirties, padėsiančios orientuotis ateityje pasirenkant profesiją bei žinių ir mokymosi procesą perteikti kūrybiškiau.

“Kontoroje puoselėjame socialiai atsakingo verslo vertybes ir esame pasirinkę savo kelią, kaip galime prisidėti kurdami socialinę gerovę savo šalyje. Jo esmė – visuomenės švietimas plačiąją prasme t.y. tiek dalinimasis žiniomis, kurias esame įgiję patys, tiek pagalba ir prisidėjimas prie kitų projektų, einančių šiuo keliu link to paties tikslo. „Kam to reikia?!” veiklos misija yra panaši, todėl TRINITI komandai ir artima. Tai ir lėmė mūsų įsitraukimą į projekto veiklą“ – komentuoja Linas Sabaliauskas, advokatų kontoros TRINITI Lietuvos biuro vadovaujantis partneris.

TRINITI komanda prisidės prie projekto ne tik teikdama teisinę pagalbą, bet ir dalyvaudama įvairiose projekto veiklose, įskaitant susitikimus su moksleiviais, teminių pamokų moksleiviams vedimą ir kitas veiklas.

Projekto iniciatoriai – bankas „Swedbank“ ir telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“. „Kam to reikia?“ šiuo metu vienija 678 mokyklas ir 236 įmones iš visos Lietuvos. Projekte dalyvauja daugiau nei 54 tūkst. žmonių – mokytojų, mokinių, įmonių darbuotojų.