2014 m. birželis – Lenkijos įmonė susiduria su sudėtingu teisiniu reguliavimu ir precedento neturinčiais teisiniais klausimais dalyvaudama daugiabučių renovacijos programoje Lietuvoje

Triniti

TRINITI Lietuvos biuras teikė visapusišką teisinę pagalbą lyderiaujančiai Lenkijos statybos bendrovei „INWESTBUD Holding“, šiai įgyvendinant daugiabučių renovacijos projektus Lietuvoje.

TRINITI padėjo įsteigti įmonę Lietuvoje, parengti akcininkų sutartį ir atstovauti kliento interesams derybose dėl šios sutarties, taip pat konsultavo pasirašant investicijų ir paskolos sutartis. Teisinės paslaugos taip pat apėmė kitus komplikuotus ir precedento neturinčius klausimus, susijusius su renovacijos proceso reguliavimu bei teisiniais reikalavimais užsienio statybų bendrovei, vykdančiai renovacijos darbus Lietuvoje. Teisininkai taip pat teikė pagalbą gaunant reikiamus leidimus specifiniams statybos darbams atlikti.

„INWESTBUD Holding“ yra viena iš nedaugelio užsienio įmonių Lietuvoje, sėkmingai perteikiančių savo patirtį renovacijos procese.

Klientą konsultavo partneris Vytautas Kalmatavičius ir teisininkas Arūnas Kucka.