Tarptautinis teisės žinynas „The Legal 500“ įvertino TRINITI patirtį

Triniti

Tarptautinis teisės žinynas „The Legal 500“ balandžio mėnesį paskelbė advokatų kontorų 2014 m. reitingus. Žinyno vertinimu advokatų kontora TRINITI turi vienas stipriausių komandų Lietuvoje bankininkystės ir finansų, nekilnojamojo turto ir statybos, intelektinės nuosavybės bei transporto ir laivybos srityse. Už kontoros teisininkų patirtį ir profesionalumą TRINITI taip pat pripažinta įmonių bei įmonių įsigijimų ir susijungimų, ginčų sprendimo, ES ir konkurencijos bei technologijų, telekomunikacijų, žiniasklaidos teisės srityse.

Finansų sektoriaus TRINITI klientai itin vertina kontoros vadovaujančio partnerio Lino Sabaliausko „pragmatiškus sprendimus, adekvačius jų lūkesčiams ir situacijai“ („The Legal 500“, 2014), o nekilnojamojo turto ir statybos sektoriaus įmonės atsiliepia apie partnerį Vytautas Kalmatavičius, kaip „puikiai išmanantį rinką ir turintį reikšmingą teisinę patirtį viešo ir privataus sektoriaus partnerystės (PPP) bei su finansais susijusiuose projektuose“ („The Legal 500“, 2014). Tuo tarpu partnerės Vilijos Viešūnaitės vadovaujama intelektinės nuosavybės teisės komanda ypač įvertinta už patirtį atstovaujant pasaulinę telekomunikacijų kompaniją „Nokia“ reikšminguose ginčuose dėl suklastotų prekių, nesąžiningos konkurencijos ir neteisėto prekės ženklo bei dizaino naudojimo.

„The Legal 500“ yra prestižinis tarptautinis teisės žinynas, kasmet reitinguojantis viso pasaulio advokatų kontoras. Tam, kad pateiktų savo apžvalgas, žinyno tyrėjų komanda vykdo išsamius teisinės rinkos tyrimus šalyse ir pateikia tik kruopščiai atrinktą informaciją.