Partneris Vytautas Kalmatavičius skaitė pranešimą tarptautinėje konferencijoje LR Seime

Triniti

2014 m. kovo 24 d. LR Seime vyko tarptautinė konferencija „Komercinių bankų ir klientų santykiai pokriziniu laikotarpiu“. Pranešimą tema „Lietuvos bankų tipinių kredito sutarčių vartotojams palyginimas su Skandinavijoje pateikiamomis sutartimis“ konferencijoje skaitė TRINITI partneris Vytautas Kalmatavičius. Jo metu buvo pristatyti advokatų kontoros TRINITI atliktos būsto kreditavimo sutarčių bendrųjų sąlygų studijos rezultatai.

Konferencijoje taip pat dalyvavo ir savo įžvalgomis su klausytojais dalinosi Lietuvos bankų klientų asociacijos generalinis direktorius Rūtenis Paukštė, Lietuvos banko Priežiūros tarnybos Finansinių paslaugų ir rinkų priežiūros departamento direktorius Vilius Šapoka. Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos Teisės ir personalo skyriaus vyriausioji specialistė Jurgita Beniulienė aptarė finansinių paslaugų vartojimo sutarčių nesąžiningų sąlygų kontrolę.

Svečias iš Hamburgo (Vokietija), prof. Udo Reifner pristatė naują požiūrį į vartotojų kreditavomo reguliavimą Europos kredito teisėje bei apžvelgė pasaulinės Atsakingo kreditavimo koalicijos veiklą ir finansinę vartotojų apsaugą. Damon Gibbons (Didžioji Britanija) pristatė naujausias finansinių paslaugų vartotojų apsaugos reformas Didžiojoje Britanijoje.

Konferencijos organizatorius – Lietuvos bankų klientų sąjunga – šiuo renginiu tikisi atkreipti LR Seimo, visų valstybės institucijų, bankų, verslo ir visuomenės dėmesį į atsakingo kreditavimo bei kreditavimosi klausimus.

Daugiau informacijos apie skaitytą pranešimą galite rasti čia.