Startuoja TRINITI įkvėpta „Global Lithuania Club“ iniciatyva

Triniti

Advokatų kontora TRINITI kartu su organizacija „Global Lithuanian Leaders“ pradeda diskusijų ciklą „Global Lithuania Club“. Ši iniciatyva apims eilę susitikimų su įvairiais politikais, visuomenės veikėjais ir kitais svarbiais Lietuvai žmonėmis, kurie, diskusijų metu, mėgins apibrėžti ateities galimybes ir galimus iššūkius Lietuvos valstybei. Tai pirmasis tokio masto diskusijų ciklas Lietuvai aktualiais klausimais.

Per paskutinius 24 metus Lietuva dideliais žingsniais judėjo į priekį: nepriklausomybė, ES, NATO. Šie įspūdingi rezultatai per gana trumpą laiką parodo, kad lietuvių tauta gali susitelkti ir pasiekti bet kokius išsikeltus tikslus, moka nuosekliai ir atkakliai dirbti. Tačiau Lietuvai pasiekus šiuos tikslus, kyla klausimas – kas toliau? Ar lietuviai Lietuvoje ir pasaulyje žino mūsų šalies viziją, tolesnius tikslus? Ar jų turime? Vardan ko dirbame? Koks bendras siekis galėtų įkvėpti ir suvienyti lietuvius?

Anot advokatų kontoros TRINITI vadovaujančio partnerio Lino Sabaliausko, „Global Lithuania Club“ inicatyvos tikslas – plėtoti diskusiją svarbiausiais Lietuvai klausimais – kur mes esame ir kuria linkme einame. Šią idėją įkvėpė mūsų komandos veržlumas, strateginis mąstymas ir neabejingumas savo šalies istorinei raidai bei visuomenės gerovei. Džiaugiamės, kad „Global Lithuanian Leaders“ vienija daugiau šiomis mintimis gyvenančių entuziastų Lietuvoje ir užsienio šalyse, kurie ieško naujo mūsų šalies proveržio galimybių, o ši iniciatyva yra puiki erdvė naujos diskusijos pradžiai“.

Pirmasis „Global Lithuania Club“ susitikimas vyks kovo 20 d., ketvirtadienį 18.30 val. Lietuvos rašytojų sąjungoje (K. Sirvydo g. 6, Vilniuje).

Diskusijoje savo įžvalgomis dalinsis Lietuvos Sąjūdžio iniciatorių Algirdas Kaušpėdas, taip pat istorikas, publicistas, scenaristas,visuomenės ir politinis veikėjas Arvydas  Anušauskas bei kandidatai į Europos parlamentą Gabrielius Landsbergis ir Juras Požela. Diskusiją moderuos advokatų kontoros TRINITI vadovaujantis partneris Linas Sabaliauskas.

Norėdami užsiregistruoti į diskusiją, spauskite čia.

Kelios akimirkos iš Lietuvos rašytojų sąjungoje vykusios diskusijos.