Seminaras: „Europos prekių ženklų sistemos reforma – ką ji žada ES ir nacionalinių prekių ženklų savininkams ir naudotojams“

Triniti

Š.m. gruodžio 16 d. Lietuvos Respublikos valstybinis patentų biuras (VPB) bendradarbiaudamas su ES agentūra Vidaus rinkos derinimo tarnyba (prekių ženklai ir dizainas) (OHIM) rengia seminarą tema: „Europos prekių ženklų sistemos reforma – ką ji žada ES ir nacionalinių prekių ženklų savininkams ir naudotojams“.

Seminaras yra skirtas supažindinti Lietuvos ir ES prekių ženklų naudotojus ir savininkus su 2013 m. pavasarį inicijuota ES prekių ženklų sistemos reforma.

Seminaro metu pranešimą tema „Kova su padirbinėjimu: ES įrankiai prieš ir po reformos“ skaitys advokatų profesinės bendrijos TRINITI advokatė, partnerė, patentinė patikėtinė Vilija Viešūnaitė.

Seminaro metu taip pat bus pristatyti pagrindiniai ženklų reformos pasiūlymai, aptariama naujausia ginčų dėl Bendrijos prekių ženklų sprendimo praktika ES Bendrajame Teisme bei kiti galimai alternatyvūs prekių ženklų ginčų nagrinėjimo būdai nacionalinėse tarybose ir OHIM.

Seminaras įvyks 2013 m. gruodžio 16 d. viešbučio „Holiday Inn“ konferencijų salėje, Šeimyniškių g. 1, Vilniuje.

Maloniai kviečiame dalyvauti seminare bei registruotis iki š. m. gruodžio 10 d.

el. paštu: registracija@vpb.lt arba tel. 8 5 278 0250.

Išsamesnė seminaro informaciją bei programą galite rasti čia.