Vilniuje vyks PPP konferencija „VPSP ir ES struktūrinių fondų apjungimo galimybės“

Triniti

Š.m. lapkričio 8 d. Viešojo ir Privataus sektorių partnerystės asociacija organizuoja tarptautinę konferenciją Vilniuje „VPSP ir ES struktūrinių fondų apjungimo galimybės“. Konferencijos metu pranešimą mielai sutiko skaityti ir savo patirtimi pasidalinti TRINITI partnerės – Vokietijos advokatų kontoros Graf von Westphalen advokatas, partneris p. Henrich C. Heggemann. TRINITI taip pat dalyvauja kaip viena pagrindinių šio renginio rėmėjų.

Pagrindinės šios tarptautinės konferencijos tikslas yra aptarti finansinę perspektyvą 2014-2020 metais ir finansinių priemonių integraciją į VPSP. Taip pat planuojama aptarti viešosios infrastruktūros plėtrą atsižvelgiant į naujus VPSP modelius ir rizikos valdymo priemones, pasidalinti patirtimi derinant ES lėšas, skirtas VPSP plėtrai, pasitelkiant pavyzdžius iš skirtingų VPSP rinkų (Prancūzija, Ispanija, Olandija, Lenkija, Lietuva, Vokietija).

Ši konferencija viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės 2014-2020 m. finansinėje perspektyvoje yra svarbi ne tik ES lygiu, bet ir tarptautiniu mastu, nes viešųjų lėšų įtraukimas į VPSP struktūras yra vis dar nauja ir neištirta tema visose šalyse.

TRINITI maloniai kviečia dalyvauti renginyje. Daugiau informacijos apie konferenciją ir registraciją.