Didžiuojamės TRINITI jaunųjų teisininkų pasiekimais akademinėje veikloje

Triniti

Šių metų balandžio 8-14 d. Vilniaus Universiteto Teisės fakulteto studentė, TRINITI teisininkė Daiva Sindaravičiūtė (III kursas) bei jos bendramokslė Karolina Gritytė (IV kursas) atstovavo Vilniaus universitetui teisminio proceso inscenizacijoje Oksforde (Price Media Law Moot Court Competition). Vilniaus universiteto komandos paruošti procesiniai dokumentai buvo įvertinti aukštais rezultatais (93 ir 84 taškais iš 100), kas suteikė teisę merginoms savo jėgas išbandyti antrajame konkurso etape – žodiniame raunde, vykusiame Oksforde. Merginų atstovaujama Vilniaus universiteto komanda pateko į konkurso aštuntfinalį – į geriausių komandų šešioliktuką.

Balandžio 30 d. Lietuvos vyriausiajame administraciniame teisme (LVAT) vyko teismo proceso inscenizacijos Vilniaus universiteto Teisės fakulteto trečio kurso studentams. Teisminio proceso inscenizacija – galimybė pabūti advokatu ar prokuroru, ieškovu ar atsakovu, pareiškėju ar suinteresuotu asmeniu. Šia galimybe mielai pasinaudojo TRINITI teisininkas Jonas Petrauskas ir dalyvavo vykusiame renginyje.

Nuoširdžiai džiaugiamės mūsų jaunųjų kolegų puikiais įvertinimais, kartu ir jų asmeniniais pasiekimais, iniciatyva ir noru tobulėti, ugdyti profesinį meistriškumą.