TRINITI vėl pasveikino jaunuosius kolegas

Triniti

Daugiau kaip 700 mokinių – septintą kartą Lietuvos Junior Achievement organizuojamo Jaunojo kolegos dienos dalyvių – š. m. balandžio 18 d. lankėsi įmonėse ir įstaigose. TRINITI ir šiais metais mielai atvėrė duris sostinės licėjaus bei Žirmūnų gimnazijos vyresniųjų klasių mokiniams.

Tikimės, kad pirmasis įspūdis ir pirmasis nedrąsus prisilietimas prie darbo aplinkos, kuriuos moksleiviai turėjo galimybę patirti per keletą apsilankymo valandų, jauniems žmonėms padės suprasti šiuolaikinį verslo ir darbo pasaulį bei padrąsins renkantis pamėgtą profesinį kelią.

Susitikimas ir bendravimas su jaunais žmonėmis neabejotinai naudingas bei įdomus abipusiai. Bendraujant buvo malonu ir džiugu jaunuolių akyse įžvelgti nuoširdžią susidomėjimo kibirkštėlę, atsakyti į užduodamus klausimus, per trumpą laiką suteikti kuo daugiau informacijos apie teisininko profesiją. Tuo pat metu TRINITI darbuotojams buvo labai įdomu sužinoti bei susidaryti įspūdį, kaip jaunimas šiandien mato savo ateitį, kuo domisi, kokių turi tikslų.

Linkime būsimiesiems absolventams bei kolegoms kuo geriausios kloties bei LJA projektui sėkmės ir ateityje !