VU vyko seminarų ciklas „Teisininko koziriai“

Triniti

Š. m. balandžio 8 d. VU Teisės fakultete vyko ELSA Vilnius organizuojamas bei tradicija tapęs ir studentų pamėgtas trijų dienų seminarų ciklas „Teisininko koziriai“. Renginio dalyje „Pirmasis įspūdis: kūno kalba, išvaizda, etiketas“ savo ilgamete profesine praktika pasidalino TRINITI teisininkė advokatė Justina Stucka. Įdomia bei informatyvia vaizdine medžiaga advokatė J. Stucka studentus supažindino su pirmojo susitikimo su Klientu subtilybėmis, apžvelgė temas Teisininkas teismo salėje bei Pasiruošimas teismo posėdžiui, patarė, kaip geriau pasiruošti darbo pokalbiui, diskutavo ir atsakinėjo į jaunųjų kolegų klausimus. Džiugu, kad būsimieji teisininkai aktyviai dalyvavo diskusijoje ir labai noriai sėmėsi perteikiamos patirties bei žinių.

Renginyje savo žiniomis ir patirtimi taip pat dalinosi aktorius Rimantas Bagdzevičius bei psichologė Ieva Vasionytė (iš LiPSA’os).

Studentai per praktines užduotis buvo supažindinti su pagrindiniais iškalbos principais, mokėsi sklandžiai dėstyti savo mintis ne tik žodžiais, bet ir judesiais, formuoti puikų pirmąjį įspūdį.