2012 m. gegužė – Vilniuje organizuojama Tarptautinė konferencija ir verslo mugė: „Atsinaujinančios energijos darni plėtra Lietuvoje Europos Sąjungos kontekste“

Triniti

2012 m. gegužės 9 – 10 d. asociacija „Lietuvos-Vokietijos forumas“ (der Verband Litauisch-Deutsches Forum) ir tarptautinis Birutė Galdikas gamtosaugos labdaros ir paramos fondas rengia aukščiausio lygio tarptautinę konferenciją ir verslo mugę Vilniuje tema: „Atsinaujinančios energijos darni plėtra Lietuvoje Europos Sąjungos kontekste“.

TRINITI partneris advokatas Linas Sabaliauskas kartu su kolega Andrium Smaliuku skaitys pranešimą „Žaliosios“ energijos teisinis reglamentavimas Lietuvoje. Jungtinį pranešimą papildys svečiai ir kolegos iš Šveicarijos bei Vokietijos p. Hans Poser (FAA Financial Advisory AG, Šveicarija) bei advokatas p. Horst Hartwig (Graf von Westphalen, Vokietija).

Renginio organizaciniai partneriai taip pat yra Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerija, Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija, Das Hanse-Parlament e.V., TRINITI – renginio rėmėja bei dalyvė.

Konferencija vyks „Crowne Plaza“ konferencijų centre Vilniuje (M. K. Čiurlionio g. 86, LT-03100 Vilnius), lietuvių ir vokiečių kalbomis su sinchroniniu vertimu iš/į abi kalbas.

Renginio tikslas – informuoti apie žaliosios energijos galimybes, užmegzti ir stiprinti ryšius tarp įvairių verslo, politikos, vyriausybės, visuomeninių organizacijų ir vartotojų; nešališkai pažvelgti į atsinaujinančios energijos vystymosi perspektyvas Lietuvoje ir pristatyti efektyviausius saulės, vėjo, biomasės, biodujų ir geotermijos energetikos pavyzdžius Lietuvoje ir Vokietijoje.

Maloniai kviečiame dalyvauti renginyje.